Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un big bag ] mecz 124 produkty.
1000 kg antystatyczne opróżnianie Un oceniane worki luzem Dostosowane dno
| Opcja dolna (rozładowanie): | dostosowane |
|---|---|
| Waga ładowania: | 500-3000kg |
| Nazwa produktu: | 100% dziewiczych pp |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Torby antystatyczne 10^4-10^6 Ohm/m2 Dostosowany rozmiar Doskonała odporność na ścieranie
| Wielkość: | Duży |
|---|---|
| Odporność na UV: | Doskonały |
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
Okrągły / Rurowy półnarożny PP Tkany Big Bag FIBC Super Sack
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Certyfikat ONZ 1000 kg Big FIBC Bag Bag z przegrodami Opakowanie do proszku chemicznego
| Rozmiar: | 90*90*110 lub dostosowane |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Ładowanie wagi: | 500-3000 KG |
2-tonowy, wentylowany, oddychający worek z przegrodami z polipropylenu, odporny na chemikalia i promieniowanie UV
| Odporność powierzchniowa: | 10^4-10^6 omów/kw |
|---|---|
| Siła ściegu: | Podwójny ścieg |
| Wielkość: | Duży |
1 Ton UN FIBC U - Panelowa torba marynarska z tkaniny Virgin PP Big Big Fibc
| Nazwa produktu: | 1-tonowa torba z panelem U. |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Biała duża tkana torba PP FIBC Super Sack Bulk Bag 35 '' X 35 '' X 47 ''
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Dostosowane torby antystatyczne o masie 1000 kg Odporne na ścieranie mniejsze niż 0,5 S Zanik statyczny
| Rozpad statyczny: | Mniej niż 0,5 sekundy |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina przewodząca |
| Odporność na UV: | Doskonały |

