Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un big bag ] mecz 124 produkty.
Worki antystatyczne z podwójnym ściegiem odporne na promieniowanie UV 1000 kg z rozkładem statycznym mniejszym niż 0,5 s
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Odporność na UV: | Doskonały |
Oddychająca torba zbiorcza z polipropylenu z podwójnym ściegiem, wentylowana 2 tony
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odporność na korozję: | UV |
| Odporność na zimno: | Dobrze. |
Blue Sift - Proofing Big Bag FIBC PP Tkane okrągłe torby jumbo z kwadratowym dnem
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Wygodny i stylowy niebieski plecak szkolny dla dziecka z otworem do napełniania
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| pętle narożne: | 4 |
| Górne: | Wylewka do napełniania |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Materiał: | Polipropylen |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Materiał: | Polipropylen |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
Opakowania zbiorcze Plastikowe pojemniki PP Ibc, jedna tona elastyczna torba na pojemniki
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
Torby antystatyczne z tkaniny przewodzącej 1000 kg Doskonała odporność na środki chemiczne
| Wielkość: | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina przewodząca |
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |

