Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un big bag ] mecz 124 produkty.
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
Worki masowe Fibc z certyfikatem ONZ i półskrzyżowane narożniki 1T
| Materiał: | polipropylen |
|---|---|
| Projekt: | Otwarty od góry |
| Pojemność: | 1000 kg (1 tona) |
Niestandardowe wentylowane torby masowe, tkana torba PP do pakowania drewna opałowego
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biało niebieski, |
2205 Lbs FIBC Bulk Bag Elastyczna torba na pojemniki Innowacyjna konstrukcja rurowa
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Tkane torby polipropylenowe Woreczki jednotonowe 10 '' High 14 DX 18''H
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Elastyczne pośrednie pojemniki luzem Korpus panelu U na pętle narożne 1000 kg
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Worki antystatyczne o masie 1000 kg Dostosowany rozmiar i dobra odporność na zimno
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozpad statyczny: | Mniej niż 0,5 sekundy |
Tkanina przewodząca, polipropylenowa, wentylowana, przegrodowa torba zbiorcza, odporna na promieniowanie UV 2T
| Odporność na UV: | Doskonały |
|---|---|
| Siła uszczelnienia: | Dobrze |
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
Dobry odporność na wodę worki antystatyczne 1000 kg z mocą uszczelnienia
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Resistance to Water: | Good |
| Stitch Strength: | Double Stitch |

