Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un big bag ] mecz 124 produkty.
UN Big Bag 1000 kg pojemność z krzyżowym zakrętem i błękitnym
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Duży worek typu Big Bag UN z króćcem napełniającym o pojemności 1000 kg do transportu materiałów sypkich
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Antystatyczny Big Bag UN z górnym lejkiem 1000kg pojemności
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
Biały przewodzący kontener IBC UN z niebieskimi pętlami narożnymi 1000 kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
Biały duży worek UN FIBC z obciążeniem 1000 kg, lejem napełniającym i niestandardowym nadrukiem logo
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag FIBC Big Bag z górnym lejkiem napełniającym do toreb transportowych i sportowych
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Duży worek typu Big Bag z wlewem typu Duffle Top, przegrodami stabilizującymi ładunek i pętlami narożnymi do bezpiecznego przenoszenia
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Biały Big Bag UN z nadrukiem spersonalizowanego logo do bezpiecznego transportu i przechowywania
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Przemysłowy kontener elastyczny UN Big Bag do załadunku, rozładunku i transportu
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
Ochrona statyczna UN Big Bag z 4 pętlami narożnymi i niebieskim kolorem pętli
| Logo: | Zaakceptuj niestandardowe drukowanie logo |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
| Pętle: | róg poprzeczny |

