Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un big bag ] mecz 124 produkty.
Transport / Przechowywanie UN Big Bag z kołnierzem wsypowym i uchwytami narożnymi
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Użycie: | Tote torebki-sportyczne lugot |
| Szycie: | podwójny łańcuch |
Wielki worek ONZ z 4 pętlami w kącie i pojemnością 1000 kg
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Pętle narożne krzyżowe UN Big Bag Białe Ochrona antystatyczna dla bezpiecznego transportu i obsługi
| Wylewka do napełniania: | Duffle Top |
|---|---|
| Pętle: | róg poprzeczny |
| Pojemność: | 1000 kg |
Duża torba FIBC UN Big Bag Dangerous Goods 1000 Jumbo Bag 1000 kg ASTM G 154-00
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
ADR Virgin PP Tkane UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
UN Big Bag z podwójnym szwem łańcuszkowym i powłoką antystatyczną
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Stitching: | Double Chain |
Biały antystatyczny kontener typu Big Bag UN z niebieskimi uchwytami, pojemność 1000 kg
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
Duży worek FIBC Big Bag z wsypem typu Duffle Top, podwójnym szwem łańcuszkowym i białym kolorem do bezpiecznego transportu masowego
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Transport i przechowywanie ułatwione przez powłokę antystatyczną
| Powierzchnia: | Przeciwstawione statykom |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Logo: | Zaakceptuj niestandardowe drukowanie logo |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |

