Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un big bag ] mecz 124 produkty.
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
Duży worek FIBC UN z podwójnym szwem łańcuszkowym, pętle w kolorze niebieskim i kolor biały dla bezpiecznego transportu
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
Wytrzymały duży worek UN z białym kolorem, przegrodami i lejkiem napełniającym, z górą typu duffle, do potrzeb pakowania
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Wylewka do napełniania: | Duffle Top |
| Ochrona statyczna: | - Tak, proszę. |
Panel U 1000 kg Duża torba ONZ, transport towarów niebezpiecznych UN FIBC
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
UN Jedna tona masowa torba Pakowanie towarów niebezpiecznych Jedna tona piasku Big Bag
| Pojemność: | 2200 funtów |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
Niebieski pętlówki koloru duży worek pakowanie do torebki ręcznej-sportowe Sling bagaż wysokiej pojemności
| Logo: | Zaakceptuj niestandardowe drukowanie logo |
|---|---|
| Wylewka do napełniania: | Duffle Top |
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Big Bag 35x35 "Chemical UN / PP Bulk Bag / FIBC For Dangerous Goods
| Nazwa produktu: | jedna tona żwirowa torba |
|---|---|
| Pojemność: | do 2200 funtów |
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |

