Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un big bag ] mecz 124 produkty.
UN Big Bag doskonałe rozwiązanie dla ciężkich i dużych materiałów
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
Podwójne szycie łańcuszkowe i 4 pętle narożne Przewodzący Big Bag do pakowania przewodzącego
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Kolor pętli: | Niebieski |
1000kg Load Capacity Big Bag UN with CROHMIQ Fabric for Heavy-Duty
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Top Option: | Filling spout |
2200lbs Un Bulk Bags Strong and Durable for Heavy Duty Packaging
| Top Option: | Filling spout |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4 |
| Un Certification: | UN Certified |
4 pętle kątowe Wielkie torby rozładunkowe do zastosowań ciężkich
| Kolor pętli: | Niebieski |
|---|---|
| pętle narożne: | 4 |
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
1000 kg Un Certified Bulk Bags Tkana tkanina laminowana PP
| Materiał: | Tkany PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Użycie: | Transport i magazynowanie materiałów sypkich |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |

