Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un big bag ] mecz 124 produkty.
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,5 tony Pp tkane duże worki 1000 kg Super worki Jumbo Bag
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,2 ton Pp tkane duże worki 1000 kg Jumbo Bag chemiczne
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
Big Bulk Pp Sack 1000kg FIBC Jumbo Torba na cement
| Opcja dolna (rozładowanie): | Dostosowane |
|---|---|
| Ładowanie wagi: | 500-3000 KG |
| Nazwa produktu: | 100% dziewica PP |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Zastosowalny i trwały duży worek FIBC do przechowywania materiałów masowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Worki polipropylenowe Un Fibc 3000 kg z certyfikatem SGS
| ROZMIAR: | 90 * 90 * 110 lub dostosowane |
|---|---|
| Wydrukować: | z lub nie |
| Waga ładowania: | 500-3000kg |
Antystatyczna masa cementowa z piaskiem PP Tkana duża torba 4 Pętla narożna
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
1000 kg TYP C FIBC Plastikowe wodoodporne duże torby luzem
| Pojemność: | 1000kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
2000kgs Wentylowana wielofunkcyjna torba UN Big Bag z nadrukiem
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |

