Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un big bag ] mecz 124 produkty.
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
1000kg Big Bag UN z wlewem górnym z klapą i ochroną antystatyczną
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
Wielka torba ONZ 1000kg z podwójnym łańcuchem szwy i antystatyczną powłoką
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag Twoje jednoosobowe miejsce przeznaczenia i niedrogie rozwiązania opakowań masowych
| Rodzaj: | Okólnik |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
Wielki worek ONZ o pojemności ładunkowej 1000 kg, powłoka antystatyczna i pętle skrzyżowe dla bezpiecznego transportu
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Duży worek typu Big Bag FIBC z niebieskimi pętlami, lejem napełniającym i podwójnym szwem łańcuszkowym
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Duży worek UN z podwójnym szwem łańcuszkowym, niebieskimi pętlami i wlewem do bezpiecznego transportu
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
Duży worek typu UN z górnym wlewem i kołnierzami 1000kg, niebieskie uchwyty
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |

