Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 100 pure pp jumbo bags ] mecz 6 produkty.
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek zbiorczy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
FIBC 100% Pure Pp Material Ton Bag, Jumbo Plastic Bag With Baffle
| Kolor: | biały, |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Budowa: | Upanel |
Jumbo 2205lbs PP Elastyczne pośrednie worki na pojemniki luzem
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek zbiorczy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Pasz Stuff / Mineral Powder Składana skrobia Baffle Bag Jumbo Plastic Bag ISO 9001 2008
| Pojemność: | 1000 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Kolor: | biały, beżowy |
1

