Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ fibc type c ] mecz 392 produkty.
1 Ton UN FIBC U - Panelowa torba marynarska z tkaniny Virgin PP Big Big Fibc
| Nazwa produktu: | 1-tonowa torba z panelem U. |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Big Bag 35x35 "Chemical UN / PP Bulk Bag / FIBC For Dangerous Goods
| Nazwa produktu: | jedna tona żwirowa torba |
|---|---|
| Pojemność: | do 2200 funtów |
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
1500 kg PP Jumbo Fibc 4 pętle Un Certified Bulk Bags
| Pojemność: | 600 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Barwniki do przechowywania Łatwopalne produkty chemiczne Fumna torba JUMBO przewodząca
| Pojemność: | 500kgs |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Nazwa produktu: | uziemiona duża torba |
Szara tkanina PP 1000KGS 4 panelowe duże duże torby do transportu nasion do przechowywania
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Blue Sift - Proofing Big Bag FIBC PP Tkane okrągłe torby jumbo z kwadratowym dnem
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
35x35 "PP Worek luzem / Big Bag chemiczny FIBC dla towarów chemicznych
| konstrukcja: | Okólnik |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów do 3000 funtów |
| obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
1000kg Anti Static Bulk Bags TYPE D for Ungroundable
| Color: | White |
|---|---|
| Safe Working Load: | 6:1 Safety Factor |
| Capacity: | 4400 lbs |
Wytrzymała, dopasowana do sylwetki spódnica PE Big Bag z wkładką typu napełniania
| Nazwa produktu: | Dopasowana wyściółka z dużej torby PE |
|---|---|
| materiał: | PE |
| Kolor: | naturalny, niebieski, czarny, różowy |
Wielka torba FIBC doskonałe rozwiązanie opakowaniowe dla produktów o dużej pojemności
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Użycie: | Transport i magazynowanie materiałów sypkich |
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |

