Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ fibc type c ] mecz 392 produkty.
Odgradzające przewodzące przemysłowe worki masowe zapobiegające przesianiu dla towarów łatwopalnych
| certyfikat: | NEL/SGS |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczna antyprzesiewowa |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
1-tonowy przewodzący duży worek uziemiający do antystatycznej tkaniny PP, współczynnik bezpieczeństwa 5-1
| Pojemność: | 2200lbs |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Czteropanelowa przewodząca duża torba 600 kg, biała duża torba z polipropylenu
| Pojemność: | 600 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
Polipropylenowe uziemiające przewodzące duże worki Elastyczne pośrednie pojemniki luzem
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
Przegroda Duża torba przewodząca, duże torby antystatyczne z materiałem Pp
| Certyfikat: | NEL / SGS |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczne przeciwsiewne |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Białe przewodzące duże worki, duże worki Fibc, zapobiegające spalaniu i wybuchowi
| Pojemność: | 800kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Bryłki smoły węglowej 2200LBS Jumbo Bags z pętlami narożnymi lub narożnymi
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Otwarte białe torby jumbo z górnym obwodem do pakowania produktów rolnych
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Polipropylenowe, przewodzące, przewodzące worki antystatyczne
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
2 tony polipropylenowe wentylowane worki luzem z przegrodą
| Waga ładowania: | 2 tony |
|---|---|
| Opcja dolna (rozładowanie): | Płaskie dno |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |

