Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ food grade fibc bulk bag 1000kg ] mecz 37 produkty.
Odporna na zimno przewodząca duża torba z zanikiem statycznym mniejszym niż 0,5 s
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
|---|---|
| siła rozdarcia: | Doskonały |
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Użycie: | Transport i magazynowanie materiałów sypkich |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Dostosowywalna torba z osłonami idealny wybór dla bezpiecznego transportu produktów
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
|---|---|
| Odporność statyczna: | - Tak, proszę. |
| Materiał: | Polipropylen |
3000 lbs Jeden ton duży worek Jumbo worek do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Wielkość: | 90x90x100cm |
Przemysłowa wodoodporna torba z tworzywa sztucznego Pp Jumbo 500 kg 1000 kg FIBC Filling Big Bag
| Pętla: | 4 pętle Silne Trwałe |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |

