Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ food grade jumbo bag ] mecz 62 produkty.
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Indywidualne mąki kukurydziane / panel ryżowy U Food Bulk Bags Super Sacks
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 750kg |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
Virgin Polypropylen 35X35 "FIBC Food Grade Jumbo Bulk Torby
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba FIBC |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| Opcja rozmiaru: | 35 * 35 '' |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
Biała, czarna, masowa torba FIBC klasy spożywczej Duża wentylowana torba z tkaniny PP
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
Duże torby 1000 kg FIBC klasy spożywczej z antystatyczną wyściółką poddaną obróbce UV
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Duże worki przemysłowe FIBC w kolorze białym spożywczym Cztery panele do ryżu / mąki
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza; |
|---|---|
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |
| Kolor: | biały |
Duże polipropylenowe elastyczne pojemniki luzem klasy spożywczej FIBC
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Kolor: | biały |
1500 kg Worek spożywczy FIBC klasy spożywczej, duże torby polipropylenowe PP
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Biały FIBC klasy spożywczej o wadze 2200 funtów, worek 1-tonowy niepowlekany z wkładką PE
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |

