Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ four panel un fibc bags ] mecz 56 produkty.
CPTC Un Fibc Jumbo Worki masowe Czteropanelowy zamek błyskawiczny PE
| Nazwa produktu: | Duża torba PET |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 37*37' |
| Kolor: | Jak na powyższym obrazku! |
ADR Virgin PP Tkane UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Dostosowana duża torba jumbo Four Loops w stylu ONZ 600 kg pierwotnego PP
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Duża torba FIBC UN Big Bag Dangerous Goods 1000 Jumbo Bag 1000 kg ASTM G 154-00
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Virgin PP 2750lbs ASTM G154-00 UN Big Bag Fibc Pojemnik na towary niebezpieczne
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
4 pętle z certyfikatem UN 600 kg PP Fibc Worki z płaskimi dnami
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
Przechowywanie towarów niebezpiecznych 2200 funtów UN Bulk Bags Elastyczne pośrednie pojemniki luzem
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| wydrukować: | z lub nie |
Duża torba z polipropylenu 600 kg UN
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Duża torba UN 2200 funtów do przechowywania towarów niebezpiecznych
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| wydrukować: | z lub nie |
Duża torba ONZ na towary niebezpieczne
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |

