Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ label fibc bulk bag ] mecz 329 produkty.
Worki antystatyczne CROHMIQ niebieskie
| Nazwa produktu: | Torba rozpraszająca typu D. |
|---|---|
| materiał: | Materiał CROHMIQ |
| Kolor: | niebiesko biały |
Niestandardowe wentylowane torby masowe, tkana torba PP do pakowania drewna opałowego
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biało niebieski, |
Worki wentylowane PP z przepuszczającą wodę tkaniną na opakowanie o pojemności jednej tony
| Nazwa produktu: | duża torba z tkaniny penetrującej wodę |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością 100x100x120cm 4 pętle transportowe 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Stopień żywności FIBC 100x100x120cm z pojemnością 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Oddychająca torba zbiorcza z polipropylenu z podwójnym ściegiem, wentylowana 2 tony
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odporność na korozję: | UV |
| Odporność na zimno: | Dobrze. |
Proszki chemiczne Przewodząca torba zbiorcza FIBC typu C NEL Standard
| Nazwa produktu: | Torba przewodząca typu C |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 39*39'',41*41'' |
| Kolor: | biały |
Duże przewodzące worki luzem używane w transporcie proszków chemicznych
| Nazwa produktu: | Torba przewodząca typu C |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 39*39'',41*41'' |
| Kolor: | biały |
Tkanina przewodząca, polipropylenowa, wentylowana, przegrodowa torba zbiorcza, odporna na promieniowanie UV 2T
| Odporność na UV: | Doskonały |
|---|---|
| Siła uszczelnienia: | Dobrze |
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |

