Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ label fibc bulk bag ] mecz 322 produkty.
Torba panelowa przemysłowa PP z panelem U FIBC Torba masowa Duża torba z krzyżowymi narożnikami
| Nazwa produktu: | torba panelowa |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35*35'', 39*39'', 41*41'' |
| Kolor: | SGS/CPTC |
U-Panel Kolorowy nadruk Big Bag, Pp Super Sacks FIBC Bulk Bag 1500kg
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Biały, czarny, pomarańczowy, niebieski, |
Jednotonowy polipropylenowy worek Fibc z powłoką UV typu C
| Nazwa produktu: | Duża torba PET |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 37*37' |
| Kolor: | Jak na powyższym obrazku! |
Zatwierdzenie SGS Narożnik FIBC Torba zbiorcza 2500 LBS Pojemność Okrągły worek Big Bag
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Leczenie UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Pętle do podnoszenia: | w pełni opasany |
1,5 tony 4 panelowa przegroda Duża torba masowa FIBC Kolor niebieski / pomarańczowy do załadunku
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Pętle do podnoszenia: | w pełni zapinany na pasie |
Worek typu FIBC do produktów spożywczych, nośność 1000kg, SWL 100x100x120cm
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Worek typu Big Bag FIBC do kontaktu z żywnością 95x95x110cm ze współczynnikiem bezpieczeństwa 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Worek FIBC do produktów spożywczych, pojemność 1000 kg, współczynnik bezpieczeństwa 5:1
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
Worek typu FIBC do transportu produktów spożywczych z ochroną UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Poziom żywności FIBC Wielkie worki 1000 kg Poziom 6: 1 stosunek bezpieczeństwa
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |

