Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ label fibc bulk bag ] mecz 329 produkty.
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
UN Big Bag Twoje jednoosobowe miejsce przeznaczenia i niedrogie rozwiązania opakowań masowych
| Rodzaj: | Okólnik |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
Przewodzący FIBC Praktyczne i trwałe rozwiązanie dla obsługi materiałów przewodzących
| Styl podnoszenia: | Wózek widłowy |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Rodzaj: | Panel U |
Barwniki Proszki Uziemiona siatka przewodząca Big Bag Pojemność 4400lbs
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczny |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Polipropylenowe, przewodzące, przewodzące worki antystatyczne
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Biały duży worek UN FIBC z obciążeniem 1000 kg, lejem napełniającym i niestandardowym nadrukiem logo
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
Biały Big Bag UN z nadrukiem spersonalizowanego logo do bezpiecznego transportu i przechowywania
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Duży worek UN z podwójnym szwem łańcuszkowym, niebieskimi pętlami i wlewem do bezpiecznego transportu
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
Przemysłowy kontener elastyczny UN Big Bag do załadunku, rozładunku i transportu
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |

