Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ one ton un bulk bags ] mecz 28 produkty.
Chemikalia Nowy materiał PP Big Bag FIBC Ton Bulk Bag 2205lbs
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Duże 4-panelowe okrągłe worki PP UN o wadze 3000 funtów FIBC 1-tonowe zawieszenie
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Worki masowe Fibc z certyfikatem ONZ i półskrzyżowane narożniki 1T
| Materiał: | polipropylen |
|---|---|
| Projekt: | Otwarty od góry |
| Pojemność: | 1000 kg (1 tona) |
3000 lbs Jeden ton duży worek Jumbo worek do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Wielkość: | 90x90x100cm |
2 tony polipropylenowy, wentylowany, oddychający worek z doskonałą odpornością chemiczną i przewodzącą tkaniną
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance to Water: | Good |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
1000KGS 1 Ton Torby Pojemnik Big Bag Czerwony Pomarańczowy Żółty Rozmycie Zielony
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
1000kg Load Capacity Big Bag UN with CROHMIQ Fabric for Heavy-Duty
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Top Option: | Filling spout |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Odporny na zimno podwójny ścieg przewodzący Big Bag Odporny na promieniowanie UV
| Odporność na UV: | Doskonały |
|---|---|
| Siła ściegu: | Podwójny ścieg |
| Rozpad statyczny: | Mniej niż 0,5 sekundy |

