Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ pe liner material big bag ] mecz 206 produkty.
Etykieta Materiał wyściółki PE / PP Worek Big Bag z pętlami do podnoszenia 4/2/1
| Certyfikaty: | ISO, SGS itp. |
|---|---|
| Powłoka: | Odporny na promieniowanie UV |
| Kolor: | Biały, niebieski, zielony itp. |
Torba masowa Fibc z wkładką PE/PP, rozmiar niestandardowy
| Etykieta: | - Tak. - Tak. |
|---|---|
| Materiał podszewki: | PE/PP |
| Wielkość: | Dostosowane |
80 Mic Baffle Liner do Big Bag do przechowywania cementu / produktów rolnych
| Nazwa produktu: | podszewka z przegrodą |
|---|---|
| przywiązanie: | klejone |
| Budowa: | przegroda, |
Materiał luzem Big Bag FIBC Zapobiegający wybuchowi spalania
| Nazwa produktu: | Duża torba PET |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 37*37' |
| Kolor: | Jak na powyższym obrazku! |
ADR Virgin PP Tkane UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Przezroczysta 3mil 6mil Grubość Forma Fit PE Big Bag Liner z LLDPE / LDPE
| Nazwa produktu: | Dopasowana wkładka do big bagów z PE |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Kolor: | Naturalny |
Duża torba FIBC UN Big Bag Dangerous Goods 1000 Jumbo Bag 1000 kg ASTM G 154-00
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Virgin PP 2750lbs ASTM G154-00 UN Big Bag Fibc Pojemnik na towary niebezpieczne
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Duża przezroczysta wkładka Fit Bag PE Bulk Fibc na węgiel / drobny proszek
| Nazwa produktu: | Dopasowana wyściółka z dużej torby z PE |
|---|---|
| materiał: | PE |
| Kolor: | naturalny |

