Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ pe pp liner material flexible intermediate bulk container ] mecz 60 produkty.
Otwarty Wielki Worek FIBC z 1 pętlą podnoszącą i powłoką odporną na promieniowanie UV do obróbki lekkiego materiału masowego
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
Wielkie worki FIBC odporne na promieniowanie UV z certyfikatem ISO i zdolnością podnoszenia 500-2500 kg do obróbki materiałów masowych
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
Dostosowany duży worek FIBC z certyfikatami SGS Materiał wyściółki PE / PP
| Pętle do podnoszenia: | 4/2/1 |
|---|---|
| Materiał podszewki: | PE/PP |
| LINIOWIEC: | Tak |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Opakowania zbiorcze Plastikowe pojemniki PP Ibc, jedna tona elastyczna torba na pojemniki
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Pojemnik transportowy FIbc z otwartym dnem, płaskim dnem i 4 narożnymi uchwytami, pojemność 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Przechowywanie towarów niebezpiecznych 2200 funtów UN Bulk Bags Elastyczne pośrednie pojemniki luzem
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| wydrukować: | z lub nie |
Anti Static NEL Fibc Container Earth Resistance Zapobieganie eksplozjom
| Nazwa produktu: | uziemiony, przewodzący duży worek |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczny |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Szary U-Panel Duże worki polipropylenowe FIBC poddane działaniu promieniowania UV z wkładką PE
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Szary |
2205 Lbs FIBC Bulk Bag Elastyczna torba na pojemniki Innowacyjna konstrukcja rurowa
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |

