Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ polypropylene fibc bulk bag ] mecz 391 produkty.
Zatwierdzenie SGS Narożnik FIBC Torba zbiorcza 2500 LBS Pojemność Okrągły worek Big Bag
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Leczenie UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Pętle do podnoszenia: | w pełni opasany |
1,5 tony 4 panelowa przegroda Duża torba masowa FIBC Kolor niebieski / pomarańczowy do załadunku
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Pętle do podnoszenia: | w pełni zapinany na pasie |
Wielkość żywności FIBC Bulk Bag ASTM G 154-00 UV Standard 100% polypropylenu dziewiczego
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Poziom żywności FIBC Wielkie worki 2205lbs Pojemność transportu żywności
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Worek typu Big Bag FIBC do kontaktu z żywnością 95x95x110cm ze współczynnikiem bezpieczeństwa 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Pojemność z UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Wysoka, wentylowana siatka z czerwonego drewna opałowego FIBC Torba masowa z pętlami narożnymi 2202 funty
| Nazwa produktu: | wysokie czerwone wentylowane worki FIBC na drewno opałowe |
|---|---|
| Pętle do podnoszenia: | pętelki w szwach bocznych |
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |
Duży worek FIBC Big Bag z wsypem typu Duffle Top, podwójnym szwem łańcuszkowym i białym kolorem do bezpiecznego transportu masowego
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
SGS Wylewka Iris 5,5 uncji powlekane PP Jumbo Fibc Worki luzem
| Pojemność: | 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |

