Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ polypropylene material bulk bag ] mecz 464 produkty.
1000 kg Pojemność Jumbo Square Bottom Big Bag FIBC z pół narożnikiem poprzecznym
| wydrukować: | maksymalnie trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
4 pętle z certyfikatem UN 600 kg PP Fibc Worki z płaskimi dnami
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
2000kgs Wentylowana wielofunkcyjna torba UN Big Bag z nadrukiem
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
Duże worki przemysłowe FIBC w kolorze białym spożywczym Cztery panele do ryżu / mąki
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza; |
|---|---|
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |
| Kolor: | biały |
Duże torby 1000 kg FIBC klasy spożywczej z antystatyczną wyściółką poddaną obróbce UV
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Niestandardowe mąki FIBC klasy spożywczej U - panel ze 100% materiału Virgin PP
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
|---|---|
| Pojemność: | 750 kg |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
Biały FIBC klasy spożywczej o wadze 2200 funtów, worek 1-tonowy niepowlekany z wkładką PE
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Płaskie dno FIBC klasy spożywczej, duże torby Fibc z wylewką
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza |
|---|---|
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |
| Kolor: | Biały |
Odporność chemiczna, przewodząca duża torba o dobrej odporności na zimno
| Odporność na korozję: | UV |
|---|---|
| Odporność na zimno: | Dobry |
| Materiał: | Tkanina przewodząca |
Wielkie worki FIBC odporne na promieniowanie UV z certyfikatem ISO i zdolnością podnoszenia 500-2500 kg do obróbki materiałów masowych
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |

