Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ uv treated fibc bulk bag ] mecz 246 produkty.
Rolnicza pakowanie granulatu / granulatu duża torba FIBC z paskiem sztafetowym
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Uziemione worki przewodzące o dużej pojemności 500 kg TYP C do materiałów łatwopalnych suchych
| Pojemność: | 500 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Szara tkanina PP 1000KGS 4 panelowe duże duże torby do transportu nasion do przechowywania
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Przemysłowe proszki chemiczne 2-tonowa przegroda transportowa, transport big bag
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek kostki |
| liniowiec: | Nr |
Kwadratowa torba z przegrodą w kształcie sześcianu do wysyłki proszków chemicznych z mąki
| Pojemność: | do 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
Elastyczny pośredni pojemnik luzem 1,5-tonowa duża przegroda na soję / nasiona
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 3300lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Mąka / węgle 1-tonowa duża przegroda, pojemność 2200 kg 1-jumbo torby
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
4-panelowa torba z przegrodą Virgin PP do transportu / przechowywania towarów sypkich
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2860 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Opakowanie proszkowe Czteropanelowa torba z przegrodą 1000 KG Z 100% dziewiczej zieleni PP
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Transport ziarna / granulek przegrody big bag, objętość od 20 do 115 stóp sześciennych
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 3300lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |

