Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un big bag with duffle top ] mecz 33 produkty.
Transport i przechowywanie ułatwione przez powłokę antystatyczną
| Powierzchnia: | Przeciwstawione statykom |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Logo: | Zaakceptuj niestandardowe drukowanie logo |
Biały duży worek UN FIBC z obciążeniem 1000 kg, lejem napełniającym i niestandardowym nadrukiem logo
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag FIBC Big Bag z górnym lejkiem napełniającym do toreb transportowych i sportowych
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
UN Jedna tona masowa torba Pakowanie towarów niebezpiecznych Jedna tona piasku Big Bag
| Pojemność: | 2200 funtów |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Niebieski pętlówki koloru duży worek pakowanie do torebki ręcznej-sportowe Sling bagaż wysokiej pojemności
| Logo: | Zaakceptuj niestandardowe drukowanie logo |
|---|---|
| Wylewka do napełniania: | Duffle Top |
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
1 Ton UN FIBC U - Panelowa torba marynarska z tkaniny Virgin PP Big Big Fibc
| Nazwa produktu: | 1-tonowa torba z panelem U. |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Big Bag 35x35 "Chemical UN / PP Bulk Bag / FIBC For Dangerous Goods
| Nazwa produktu: | jedna tona żwirowa torba |
|---|---|
| Pojemność: | do 2200 funtów |
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
4 pętle kątowe Wielkie torby rozładunkowe do zastosowań ciężkich
| Kolor pętli: | Niebieski |
|---|---|
| pętle narożne: | 4 |
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
Podwójne szycie łańcuszkowe i 4 pętle narożne Przewodzący Big Bag do pakowania przewodzącego
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Kolor pętli: | Niebieski |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Użycie: | Transport i magazynowanie materiałów sypkich |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |

