Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un big bag with duffle top ] mecz 33 produkty.
1000kg Big Bag UN z wlewem górnym z klapą i ochroną antystatyczną
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
Antystatyczny Big Bag UN z górnym lejkiem 1000kg pojemności
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
Duży worek typu UN z górnym wlewem i kołnierzami 1000kg, niebieskie uchwyty
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
Wytrzymały duży worek UN z białym kolorem, przegrodami i lejkiem napełniającym, z górą typu duffle, do potrzeb pakowania
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Wylewka do napełniania: | Duffle Top |
| Ochrona statyczna: | - Tak, proszę. |
Duży worek typu Big Bag z wlewem typu Duffle Top, przegrodami stabilizującymi ładunek i pętlami narożnymi do bezpiecznego przenoszenia
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Transport / Przechowywanie UN Big Bag z kołnierzem wsypowym i uchwytami narożnymi
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Użycie: | Tote torebki-sportyczne lugot |
| Szycie: | podwójny łańcuch |
Wielki worek ONZ z 4 pętlami w kącie i pojemnością 1000 kg
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
UN Big Bag z podwójnym szwem łańcuszkowym i powłoką antystatyczną
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Stitching: | Double Chain |
Duży worek typu Big Bag UN z króćcem napełniającym o pojemności 1000 kg do transportu materiałów sypkich
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Biały przewodzący kontener IBC UN z niebieskimi pętlami narożnymi 1000 kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |

