Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 4 panel fibc bulk bag ] mecz 210 produkty.
1320LBS dolne uszczelnione przewodzące FIBC, certyfikowane worki zbiorcze Un
| Pojemność: | 1320 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Big Bag 35x35 "Chemical UN / PP Bulk Bag / FIBC For Dangerous Goods
| Nazwa produktu: | jedna tona żwirowa torba |
|---|---|
| Pojemność: | do 2200 funtów |
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
Torba na nawóz Fibc 1000 kg do piasku budowlanego
| Aplikacja: | TORBA DO NOSZENIA |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Barwniki do przechowywania Łatwopalne produkty chemiczne Fumna torba JUMBO przewodząca
| Pojemność: | 500kgs |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Nazwa produktu: | uziemiona duża torba |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
Czteropanelowa przewodząca duża torba 600 kg, biała duża torba z polipropylenu
| Pojemność: | 600 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
Białe przewodzące duże worki, duże worki Fibc, zapobiegające spalaniu i wybuchowi
| Pojemność: | 800kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Folia PE 4-panelowa wkładka do pojemników zbiorczych Poddana obróbce UV
| Nazwa produktu: | 4 panelowa torba |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35*35'', 36*36'',39*39", |
| Kolor: | biało niebieski, |
U Panel Fibc Torby Wodoodporne płócienne worki PP Tkane worki
| Budowa: | Okólnik |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów do 3000 funtów |
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |
2 tony polipropylenowe wentylowane worki luzem z przegrodą
| Waga ładowania: | 2 tony |
|---|---|
| Opcja dolna (rozładowanie): | Płaskie dno |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |

