Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 4 panel fibc bulk bag ] mecz 210 produkty.
1 tona Super Sack przewodząca duża torba z wkładką HDPE
| Certyfikat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Funkcja: | Oddychająca |
| Materiał: | 100% polipropylen |
Uziemione worki przewodzące o dużej pojemności 500 kg TYP C do materiałów łatwopalnych suchych
| Pojemność: | 500 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Okrągły / Rurowy Big Bag o pojemności 1 tony
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
PP Fabric Baffle Bag with Seeds and Cross Corner
| Color: | Customized |
|---|---|
| Logo: | Customized |
| Material: | PP Fabric |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Anti Static NEL Fibc Container Earth Resistance Zapobieganie eksplozjom
| Nazwa produktu: | uziemiony, przewodzący duży worek |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczny |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Elastyczne, pośrednie worki na pojemniki 38X38 "800 KG fibc
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Barwniki Proszki Uziemiona siatka przewodząca Big Bag Pojemność 4400lbs
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczny |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Polipropylenowe, przewodzące, przewodzące worki antystatyczne
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Biała łańcuch chemiczny 12' długości kluczowe dla zastosowań przemysłowych
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Material: | Polypropylene |

