Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 4 panel fibc bulk bag ] mecz 210 produkty.
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
UN Big Bag doskonałe rozwiązanie dla ciężkich i dużych materiałów
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
41 * 41 "Big Bag poddany obróbce UV FIBC Super Sack U Panel w kształcie panelu odporny na wilgoć
| Nazwa produktu: | torba panelowa |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 39 * 39 '', 41 * 41 '' |
| kolor: | SGS / CPTC |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
|---|---|
| Odporność na promienie UV: | - Tak, proszę. |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
Virgin PP 2750lbs ASTM G154-00 UN Big Bag Fibc Pojemnik na towary niebezpieczne
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Przemysłowa wodoodporna torba z tworzywa sztucznego Pp Jumbo 500 kg 1000 kg FIBC Filling Big Bag
| Pętla: | 4 pętle Silne Trwałe |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |
Przemysłowa plastikowa torba Jumbo Niestandardowe opakowanie Big Sack 2000KG
| Pętla: | 4 pętle mocne trwałe |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
Środowiskowa, w pełni zrecyklingowana duża torba FIBC Two Ton Four Loop
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Pętle do podnoszenia: | w pełni zapinany na pasie |
Polipropylenowa okrągła / rurowa duża torba FIBC do pakowania żywicy PET
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Powlekana, antystatyczna duża torba przewodząca Fibc o wadze 1100 funtów
| Certyfikat: | NEL / SGS |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczna, antypoślizgowa |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |

