Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 4 panel fibc bulk bag ] mecz 210 produkty.
Duża torba z polipropylenu 600 kg UN
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
4 pętle z certyfikatem UN 600 kg PP Fibc Worki z płaskimi dnami
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Biała / Czarna PP 1-tonowa torba jumbo ze stabilizacją UV 90x90x120cm
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biały, niebieski, czarny |
Duże worki przemysłowe FIBC w kolorze białym spożywczym Cztery panele do ryżu / mąki
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza; |
|---|---|
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |
| Kolor: | biały |
Duże polipropylenowe elastyczne pojemniki luzem klasy spożywczej FIBC
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Kolor: | biały |
Duże torby 1000 kg FIBC klasy spożywczej z antystatyczną wyściółką poddaną obróbce UV
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Duży PP polipropylen 3000lbs biały FIBC klasy spożywczej / 1 tona torby
| Pojemność: | do 4400 funtów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Big Bag z polipropylenu klasy spożywczej FIBC poddany obróbce UV dla przemysłu spożywczego
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
Niestandardowe mąki FIBC klasy spożywczej U - panel ze 100% materiału Virgin PP
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
|---|---|
| Pojemność: | 750 kg |
| materiał: | 100% pierwotny PP |

