Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ cross corner loops bulk transport bag ] mecz 94 produkty.
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Opcja podnoszenia: | krzyżowe pętle narożne |
Duży worek UN z podwójnym szwem łańcuszkowym, niebieskimi pętlami i wlewem do bezpiecznego transportu
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
Biały Big Bag UN z nadrukiem spersonalizowanego logo do bezpiecznego transportu i przechowywania
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Cold Resistant Conductive Big Bag Customized for Your Packaging Requirements
| Liner: | None |
|---|---|
| Type: | U Panel |
| Bottom Style: | Flat Bottom |
High Capacity Conductive Bulk Bags Perfect for Customer Requirements
| Loop Style: | Cross Corner |
|---|---|
| Conductivity: | Conductive |
| Waterproof: | Yes |
Biały antystatyczny kontener typu Big Bag UN z niebieskimi uchwytami, pojemność 1000 kg
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
Customized Cold Resistant Conductive Big Bag for Supply Chain Management
| Loop Style: | Cross Corner |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Capacity: | 4400lbs |
Niestandardowy rozmiar Big Woven Jumbo Bulk Bag Super Sack FIBC na 1000 kg produktów masowych
| Nazwa produktu: | 1-tonowa torba typu U-panel |
|---|---|
| Pętle: | pętle narożne |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Przemysłowy kontener elastyczny UN Big Bag do załadunku, rozładunku i transportu
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
1000kg Big Bag UN z wlewem górnym z klapą i ochroną antystatyczną
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |

