Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ cross corner loops bulk transport bag ] mecz 94 produkty.
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
Daffle Fibc Jumbo Bulk Bags Druk BOPP poddany obróbce UV
| Nazwa produktu: | Torba przewodząca typu C |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 39*39'',41*41'' |
| Kolor: | Biały |
1 tona Super Sack przewodząca duża torba z wkładką HDPE
| Certyfikat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Funkcja: | Oddychająca |
| Materiał: | 100% polipropylen |
Przemysłowa wodoodporna torba z tworzywa sztucznego Pp Jumbo 500 kg 1000 kg FIBC Filling Big Bag
| Pętla: | 4 pętle Silne Trwałe |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |
Czteropanelowa duża torba FIBC z bocznymi szlufkami, przemysłowa torba PP zbiorcza
| Nazwa produktu: | torba panelowa |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35*35'', 39*39'', 41*41'' |
| Kolor: | SGS/CPTC |
1000 kg antystatyczne opróżnianie Un oceniane worki luzem Dostosowane dno
| Opcja dolna (rozładowanie): | dostosowane |
|---|---|
| Waga ładowania: | 500-3000kg |
| Nazwa produktu: | 100% dziewiczych pp |
1000 kg TYP C FIBC Plastikowe wodoodporne duże torby luzem
| Pojemność: | 1000kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
CPTC Full Open Top 500 kg Pp Worki masowe, torby Fibc Jumbo
| Nazwa produktu: | Wielka torba ONZ |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |
1 tony Virgin PP Wentylowane duże worki luzem Fibc
| Nazwa produktu: | Wielka torba ONZ |
|---|---|
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |
Pełna otwarta torba Big Bag 500 kg UN FIBC Opakowanie materiałów niebezpiecznych
| Nazwa produktu: | Duża torba ONZ |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| Obróbka UV: | standard ASTM G 154-00 |

