Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ cross corner loops un big bag ] mecz 96 produkty.
Jumbo Food Grade FIBC Cross Corner Big Bulk przewodząca cementowa torba
| materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
FIBC Torba narożna przewodząca Torba cementowa 3000 LBS Zaprojektowana na zamówienie
| materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Chemikalia Nowy materiał PP Big Bag FIBC Ton Bulk Bag 2205lbs
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Elastyczne pośrednie pojemniki luzem Korpus panelu U na pętle narożne 1000 kg
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Otwarte białe torby jumbo z górnym obwodem do pakowania produktów rolnych
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Blue Sift - Proofing Big Bag FIBC PP Tkane okrągłe torby jumbo z kwadratowym dnem
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Materiał: | Polipropylen |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Materiał: | Polipropylen |
1 tony Virgin PP Wentylowane duże worki luzem Fibc
| Nazwa produktu: | Wielka torba ONZ |
|---|---|
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |
CPTC Full Open Top 500 kg Pp Worki masowe, torby Fibc Jumbo
| Nazwa produktu: | Wielka torba ONZ |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |

