Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ cross corner loops un big bag ] mecz 96 produkty.
UN Big Bag 1000 kg pojemność z krzyżowym zakrętem i błękitnym
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Pętle narożne krzyżowe UN Big Bag Białe Ochrona antystatyczna dla bezpiecznego transportu i obsługi
| Wylewka do napełniania: | Duffle Top |
|---|---|
| Pętle: | róg poprzeczny |
| Pojemność: | 1000 kg |
Transport / Przechowywanie UN Big Bag z kołnierzem wsypowym i uchwytami narożnymi
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Użycie: | Tote torebki-sportyczne lugot |
| Szycie: | podwójny łańcuch |
Duży worek typu Big Bag z wlewem typu Duffle Top, przegrodami stabilizującymi ładunek i pętlami narożnymi do bezpiecznego przenoszenia
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Podwójne szycie łańcuszkowe i 4 pętle narożne Przewodzący Big Bag do pakowania przewodzącego
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Kolor pętli: | Niebieski |
Wielki worek ONZ o pojemności ładunkowej 1000 kg, powłoka antystatyczna i pętle skrzyżowe dla bezpiecznego transportu
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Duży worek typu UN z górnym wlewem i kołnierzami 1000kg, niebieskie uchwyty
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
Pojemność ładunkowa 1000 kg i pętle skrzyżowe dla jednorazowych torebek
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Ochrona statyczna: | - Tak, proszę. |
Okrągły / Rurowy półnarożny PP Tkany Big Bag FIBC Super Sack
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Okrągła / rurowa półokrągła narożna tkana duża torba FIBC z paskiem Stevodore
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
| Pojemność: | 2200 funtów |

