Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ cross corner loops un big bag ] mecz 96 produkty.
Biały przewodzący kontener IBC UN z niebieskimi pętlami narożnymi 1000 kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
Duży worek FIBC Big Bag z wsypem typu Duffle Top, podwójnym szwem łańcuszkowym i białym kolorem do bezpiecznego transportu masowego
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Duży worek UN z podwójnym szwem łańcuszkowym, niebieskimi pętlami i wlewem do bezpiecznego transportu
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
Biały Big Bag UN z nadrukiem spersonalizowanego logo do bezpiecznego transportu i przechowywania
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Przemysłowy kontener elastyczny UN Big Bag do załadunku, rozładunku i transportu
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
Biały antystatyczny kontener typu Big Bag UN z niebieskimi uchwytami, pojemność 1000 kg
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
Ochrona statyczna UN Big Bag z 4 pętlami narożnymi i niebieskim kolorem pętli
| Logo: | Zaakceptuj niestandardowe drukowanie logo |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
| Pętle: | róg poprzeczny |
Duży worek typu Big Bag UN z króćcem napełniającym o pojemności 1000 kg do transportu materiałów sypkich
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
UN Big Bag z podwójnym szwem łańcuszkowym i powłoką antystatyczną
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Stitching: | Double Chain |
Biały Czarny Szary ONZ Big Bag 4 kolory maksymalnie z jednej strony
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |

