Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ food grade fibc bulk bag ] mecz 79 produkty.
Odporna na zimno przewodząca duża torba z zanikiem statycznym mniejszym niż 0,5 s
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
|---|---|
| siła rozdarcia: | Doskonały |
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |
2200 funtów worek z bafflem
| Tworzywo: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Pojemność: | 2200 funtów |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Użycie: | Transport i magazynowanie materiałów sypkich |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
PP Fabric Baffle Bag - 2205 Lbs Capacity for Industrial
| Printing: | Customized |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Name: | PP Fabric 4 Panel Baffle Bag |
Zindywidualizowany duży worek FIBC z materiałem PE PP Liner i prostym wyładowaniem do wszechstronnych zastosowań
| Coating: | UV Resistant |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
3000 lbs Jeden ton duży worek Jumbo worek do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Wielkość: | 90x90x100cm |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Dostosowywalna torba z osłonami idealny wybór dla bezpiecznego transportu produktów
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
|---|---|
| Odporność statyczna: | - Tak, proszę. |
| Materiał: | Polipropylen |
PP Fabric Baffle Bag with Seeds and Cross Corner
| Color: | Customized |
|---|---|
| Logo: | Customized |
| Material: | PP Fabric |

