Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ four panel big bag fibc ] mecz 197 produkty.
2200LBS U-Panel Sand / Cement / Soil FIBC Jumbo Bag, współczynnik bezpieczeństwa 5-1
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Biały |
Spódnica Top U Panel Przemysłowe torby masowe poddane obróbce UV na piasek / cement / glebę
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Biały |
Panel U 1000 kg Duża torba ONZ, transport towarów niebezpiecznych UN FIBC
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
1,5 tony 4 panelowa przegroda Duża torba masowa FIBC Kolor niebieski / pomarańczowy do załadunku
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Pętle do podnoszenia: | w pełni zapinany na pasie |
Jednotonowe worki polipropylenowe Elastyczne pośrednie pojemniki do przewozu luzem
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Wysokość torby: | 80'' wysoki |
Czteropanelowa przewodząca duża torba 600 kg, biała duża torba z polipropylenu
| Pojemność: | 600 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
Nieuziemny przewodzący duży worek 500 kg na niebezpieczne łatwopalne proszki
| Nazwa produktu: | nieuziemiona duża torba |
|---|---|
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
| umiejętność: | antystatyczny |
1-tonowy przewodzący duży worek uziemiający do antystatycznej tkaniny PP, współczynnik bezpieczeństwa 5-1
| Pojemność: | 2200lbs |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
2200 funtów worek z bafflem
| Tworzywo: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Pojemność: | 2200 funtów |
UN jedna tonowa torba do pakowania towarów niebezpiecznych, jedna tona duża torba z piaskiem
| Pojemność: | 2200 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |

