Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ high capacity jumbo bag ] mecz 221 produkty.
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
ADR Virgin PP Tkane UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Rurowa górna dolna polipropylenowa przewodząca duża torba Niestandardowe logo
| Pojemność: | 1320 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Duża torba przewodząca doskonałe rozwiązanie do obsługi i przechowywania materiałów przewodzących
| Rozpraszanie statyczne: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Rodzaj: | Panel U |
| Przewodność: | Przewodzący |
Odporne na działanie chemiczne, antystatyczne torby masowe o konstrukcji na baflę o pojemności 1000 kg
| Styl wypełnienia: | Otwarty od góry |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Styl rozładowania: | Płaskie dno |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Odporny na wilgoć: | - Tak, proszę. |
| pyłoszczelny: | - Tak, proszę. |
Duża torba przewodząca doskonałe rozwiązanie do obsługi i przechowywania materiałów przewodzących
| Rozpraszanie statyczne: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Rodzaj: | Panel U |
| Przewodność: | Przewodzący |
Wszechstronne worki z podkładką pojemnika 39*39
| Size: | Customized |
|---|---|
| Treatment: | UV Treated |
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |

