Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ high capacity jumbo bag ] mecz 221 produkty.
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| Odporność na promienie UV: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Odporność statyczna: | - Tak, proszę. |
| Kolor: | Biały |
Pojemnik Big Bulk Jumbo Fibc Bags 1 tona 1,5 tony 2 tony do transportu 38 * 38 * 50 "
| konstrukcja: | Okólnik |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów do 3000 funtów |
| obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
Blue Anti Static Bulk Bags for 1000kg Load Capacity Manufactured
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Certifications: | UN Certified, FDA Approved |
| Top Option: | Filling Spout |
UN Big Bag doskonałe rozwiązanie dla ciężkich i dużych materiałów
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
Zastosowane logo i tekst
| Pojemność: | 1000 kg - 3000 kg |
|---|---|
| Materiał: | Polietylen (PE) |
| Powłoka przeciwpoślizgowa: | Dostępne |
Pojemnik Big Bulk Jumbo Fibc Bags 1 tona 1,5 tony 2 tony z nylonowym podnoszeniem taśmy
| konstrukcja: | Okólnik |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów do 3000 funtów |
| obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
Big Bag przewodzący nawozy o odporności chemicznej i wodoodporności
| Odporność na wodę: | Dobry |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| siła rozdarcia: | Doskonały |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |

