Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ high capacity jumbo bag ] mecz 221 produkty.
4400lbs Capacity Conductive Bulk Bags for Conductive Materials
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Protection: | None |
| Material: | Polypropylene |
Cold Resistant Conductive Big Bag Customized for Your Packaging Requirements
| Liner: | None |
|---|---|
| Type: | U Panel |
| Bottom Style: | Flat Bottom |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
Wodoodporna, przewodząca duża torba o odporności na ścieranie poniżej 0,5 S. Zanik statyczny
| Siła uszczelnienia: | Dobrze |
|---|---|
| Siła ściegu: | Podwójny ścieg |
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
Blue Baffle Conductive Antistatic Bag for Sensitive Components
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
4 Lifting Loops Jumbo Bag for Filling and Easy Lifting Demands
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Coating: | UV Resistant |
Drukowana duża torba FIBC z etykietami do pakowania zbiorczego
| Udźwig: | 500-2500 KG |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| LINIOWIEC: | - Tak. - Tak. |
1000KGS 2205 Lbs Baffle Bag - Heavy Duty Durable and Reliable
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Panel: | 4 Panel |
| Logo: | Customized |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
500KG uziemione, wentylowane worki masowe Jumbo Open Top Anti Static
| Pojemność: | 500 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |

