Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ one ton big bag jumbo bag ] mecz 38 produkty.
Otwarta ziemia, cement / minerały Jumbo Bag 1 Ton do łatwego napełniania i rozładowywania
| Nazwa produktu: | otwarta górna 1 tonowa torba |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Virgin Woven Flexible Intermediate Bulk Fibc Jumbo Bulk Bags
| Pojemność: | 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Elastyczny pośredni pojemnik luzem 1,5-tonowa duża przegroda na soję / nasiona
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 3300lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Worek 1 tony na glebę / cement
| Nazwa produktu: | Torba 1 tona |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
1-tonowa torba na panel U do cementu
| Nazwa produktu: | Torba 1 ton z panelem U. |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Transport cementu / minerałów / chemikaliów 1 Worki tonowe Panel U FIBC
| Nazwa produktu: | Worek o pojemności 1 tony w kształcie litery U |
|---|---|
| Pojemność: | 2200lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Płaskie dno FIBC klasy spożywczej, duże torby Fibc z wylewką
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza |
|---|---|
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |
| Kolor: | Biały |
Beżowy okrągły 1-tonowy FIBC klasy spożywczej z dwoma uchwytami, poddany obróbce UV
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Biały FIBC klasy spożywczej o wadze 2200 funtów, worek 1-tonowy niepowlekany z wkładką PE
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |

