Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ one ton big bag jumbo bag ] mecz 38 produkty.
Jedna tona woreczka liniowego Grubość podszewki o grubości 6 mil na big bag / Fibc / luzem
| Nazwa produktu: | podszewka z przegrodą |
|---|---|
| Kolor: | naturalny |
| Grubość: | 6 mil |
3000 lbs Jeden ton duży worek Jumbo worek do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Wielkość: | 90x90x100cm |
One Ton BOPP laminowane torby FIBC powlekane folią Big Bag do użytku w rolnictwie
| Nazwa produktu: | Torba laminowana BOPP |
|---|---|
| materiał: | Folia drukowana BOPP plus PP |
| Kolor: | 6 kolorów dla folii BOPP |
Biała / Czarna PP 1-tonowa torba jumbo ze stabilizacją UV 90x90x120cm
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biały, niebieski, czarny |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Przemysłowa plastikowa torba Jumbo Niestandardowe opakowanie Big Sack 2000KG
| Pętla: | 4 pętle mocne trwałe |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
Duża, otwarta torba FIBC do pakowania towarów masowych, 500 kg - 3000 kg SWL
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Kolor: | czarny, biały, niebieski, |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
2 tony polipropylenowy, wentylowany, oddychający worek z doskonałą odpornością chemiczną i przewodzącą tkaniną
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance to Water: | Good |
Dobry odporność na wodę Przewodzący duży worek z doskonałą odpornością chemiczną
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Color: | Black |
| Stitch Strength: | Double Stitch |

