Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ one ton flexible intermediate bulk container bags ] mecz 22 produkty.
Okrągły / Rurowy Big Bag o pojemności 1 tony
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Środowiskowa, w pełni zrecyklingowana duża torba FIBC Two Ton Four Loop
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Pętle do podnoszenia: | w pełni zapinany na pasie |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
3000 lbs Jeden ton duży worek Jumbo worek do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Wielkość: | 90x90x100cm |
Jedna tona woreczka liniowego Grubość podszewki o grubości 6 mil na big bag / Fibc / luzem
| Nazwa produktu: | podszewka z przegrodą |
|---|---|
| Kolor: | naturalny |
| Grubość: | 6 mil |
Worki masowe Fibc z certyfikatem ONZ i półskrzyżowane narożniki 1T
| Materiał: | polipropylen |
|---|---|
| Projekt: | Otwarty od góry |
| Pojemność: | 1000 kg (1 tona) |
Przemysłowe proszki chemiczne 2-tonowa przegroda transportowa, transport big bag
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek kostki |
| liniowiec: | Nr |
Mąka / węgle 1-tonowa duża przegroda, pojemność 2200 kg 1-jumbo torby
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Magazyn 1.5T Nasiona soi Polipropylen Torba z przegrodą Powierzchnia niepowlekana
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 3300 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |

