Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ one ton flexible intermediate bulk container bags ] mecz 22 produkty.
Dostosowywalny duży worek FIBC do Twoich specyficznych wymagań opakowaniowych
| Wielkość: | 90x90x100cm |
|---|---|
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
| Pojemność: | 1000 kg |
Elastyczne pośrednie pojemniki zbiorcze Duża torba FIBC 1 tona z czterema spławikami
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Opakowania zbiorcze Plastikowe pojemniki PP Ibc, jedna tona elastyczna torba na pojemniki
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Cztery pętle 1000KGS Big Bag FIBC, Gleba Mineralna Konstrukcja Jednotonowe worki masowe
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Elastyczny pośredni pojemnik luzem 1,5-tonowa duża przegroda na soję / nasiona
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 3300lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Jednotonowe worki polipropylenowe Elastyczne pośrednie pojemniki do przewozu luzem
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Wysokość torby: | 80'' wysoki |
1000KGS 1 Ton Torby Pojemnik Big Bag Czerwony Pomarańczowy Żółty Rozmycie Zielony
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Standardowy panel U 1,5 tony Big Bag FIBC z otwartym blatem do budowy
| Nazwa produktu: | Torba z panelem U |
|---|---|
| Leczenie: | potraktowane promieniowaniem UV |
| Kolor: | Biały |
Chemikalia Nowy materiał PP Big Bag FIBC Ton Bulk Bag 2205lbs
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Pokrywa z klapą Panel U polipropylen 1 Worki tonowe Elastyczne pośrednie pojemniki luzem
| Nazwa produktu: | klapa wieczko 1 tona worek |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |

