Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ one ton un bulk bags ] mecz 124 produkty.
1-tonowa torba z otwartym panelem o konstrukcji U.
| Nazwa produktu: | 1 tona otwarta torba |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
2000kgs Wentylowana wielofunkcyjna torba UN Big Bag z nadrukiem
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
Spódnica górna okrągła z polipropylenu 1-tonowe torby na glebę / cement / minerały
| Nazwa produktu: | Standardowa torba o pojemności 1 tony w kształcie litery U |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
One Ton Sift Proofing TYPE C PP Przewodząca duża torba do pakowania proszku
| Pojemność: | 1000 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Opakowanie przemysłowe Duży narożny 1-tonowy worek z polipropylenu
| kolor: | szary |
|---|---|
| Pojemność: | 2200lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Transport cementu / minerałów / chemikaliów 1 Worki tonowe Panel U FIBC
| Nazwa produktu: | Worek o pojemności 1 tony w kształcie litery U |
|---|---|
| Pojemność: | 2200lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Rurociąg budowniczy ciężki Gravel Bulk Bag, przemysł naftowy Big Bag Two Ton
| Nazwa produktu: | worek rurowy, worek rurowy |
|---|---|
| Pojemność: | od 1600 funtów do 12500 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Przemysł naftowy Worki sypkie z żwiru, worek PP z 12 do 48 cali
| Nazwa produktu: | worek rurowy, worek rurowy |
|---|---|
| Pojemność: | od 1600 funtów do 12500 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Torba jumbo z panelem U 100% Virgin PP z powłoką UV do pakowania cementu / minerałów
| Nazwa produktu: | Worek jumbo z panelem U. |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
FIBC 100% Pure Pp Material Ton Bag, Jumbo Plastic Bag With Baffle
| Kolor: | biały, |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Budowa: | Upanel |

