Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ one ton un bulk bags ] mecz 124 produkty.
Tkana torba masowa PP z płaską dolną toną PP do budowy budowniczych
| Rozmiar: | 35x35x35" |
|---|---|
| Materiał: | tkane PP |
| Pojemność: | do 2200 funtów |
1 tony Wentylowane worki Fibc Nie uziemiony Super Sack
| Nazwa produktu: | nieuziemiona duża torba |
|---|---|
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
| Umiejętność: | Antystatyczny |
Worki wentylowane PP z przepuszczającą wodę tkaniną na opakowanie o pojemności jednej tony
| Nazwa produktu: | duża torba z tkaniny penetrującej wodę |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
2 tony polipropylenowe wentylowane worki luzem z przegrodą
| Waga ładowania: | 2 tony |
|---|---|
| Opcja dolna (rozładowanie): | Płaskie dno |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
1000KGS 1 Ton Torby Pojemnik Big Bag Czerwony Pomarańczowy Żółty Rozmycie Zielony
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Biała / Czarna PP 1-tonowa torba jumbo ze stabilizacją UV 90x90x120cm
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biały, niebieski, czarny |
Duża, otwarta torba FIBC do pakowania towarów masowych, 500 kg - 3000 kg SWL
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Kolor: | czarny, biały, niebieski, |
1 tona Super Sack przewodząca duża torba z wkładką HDPE
| Certyfikat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Funkcja: | Oddychająca |
| Materiał: | 100% polipropylen |
Elastyczny pośredni pojemnik luzem 1,5-tonowa duża przegroda na soję / nasiona
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 3300lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Przewodzący PP Big Bag 1 Ton Super Sack Bulk Bag Jumbo Big Bag
| Pojemność: | 1320 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |

