Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ pe container liner bags ] mecz 152 produkty.
Przejrzysty worek PE
| Nazwa produktu: | Wyszukiwarka konstrukcji przegrody |
|---|---|
| Grubość: | 4mil, 6mil |
| Budowa: | Zmalnia, kostka |
Konstrukcja z przegrodą z kostki Torba na podszewkę z PE do transportu cementu
| Nazwa produktu: | wyściółka z przegrodą |
|---|---|
| Grubość: | 4 mil, 6 mil |
| Budowa: | przegroda, sześcian |
Pojemnik na kawę ziarnistą z żywnością Pojemnik z wkładkami luzem zapobiegający zanieczyszczeniu
| Nazwa produktu: | sucha saszetka na pojemnik luzem |
|---|---|
| wydrukować: | czarny lub drukowany |
| rozmiar: | nadaje się do kontenera 20 stóp lub 40 stóp |
CPTC 40ft PP Sea Dry Bulk Container Liner do ziaren kawy Minerały
| Nazwa produktu: | worek na suchy pojemnik luzem |
|---|---|
| wydrukować: | czarny lub drukowany |
| liniowiec: | z lub nie |
Worki na pojemniki na produkty rolne / chemikalia do pojemników Czteropanelowe
| Nazwa produktu: | suchy worek na odpady z pojemnika liniowego |
|---|---|
| materiał: | PP lub PE |
| rozmiar: | nadaje się do kontenera 20 stóp lub 40 stóp |
4 pętle podnoszące Jumbo Liner Bag dla indywidualnych zastosowań przemysłowych
| Material: | Polyethylene (PE) |
|---|---|
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
| Capacity: | 1000kg - 3000kg |
Zestawienie zestawu Jumbo Liner 36*36'
| Lifting Loops: | 4 Loops Or Customized |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Material: | Polyethylene (PE) |
Folia PE 4-panelowa wkładka do pojemników zbiorczych Poddana obróbce UV
| Nazwa produktu: | 4 panelowa torba |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35*35'', 36*36'',39*39", |
| Kolor: | biało niebieski, |
Duże pojemniki liniowe PP Torby tkane, torby liniowe do pojemników
| Nazwa produktu: | Torba na 4 panele |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biało niebieski, |
35*35' dolny rozmiar torby Jumbo Liner z płaską lub z zamknięciem wyładowania
| Treatment: | UV Treated |
|---|---|
| Liner Type: | Form-Fit Or Loose-Fit |
| Color: | White, Transparent Or Customized |

