Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ pe container liner bags ] mecz 152 produkty.
Uziemiona duża torba FIBC o pojemności 500 kg do załadunku i transportu
| Materiał: | Polipropylen |
|---|---|
| Opcja rozmiaru: | 35*35'', 37*37'', 39*39'' |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 i 6:1 |
Opakowania zbiorcze Plastikowe pojemniki PP Ibc, jedna tona elastyczna torba na pojemniki
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Customizable Big Bag Sack with PE/PP Liner Material and Printing
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
Pojemnik transportowy FIbc z otwartym dnem, płaskim dnem i 4 narożnymi uchwytami, pojemność 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Wymagania w zakresie ochrony środowiska
| Size: | Customized |
|---|---|
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’,39*39 |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Virgin PP 2750lbs ASTM G154-00 UN Big Bag Fibc Pojemnik na towary niebezpieczne
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Przechowywanie towarów niebezpiecznych 2200 funtów UN Bulk Bags Elastyczne pośrednie pojemniki luzem
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| wydrukować: | z lub nie |
Anti Static NEL Fibc Container Earth Resistance Zapobieganie eksplozjom
| Nazwa produktu: | uziemiony, przewodzący duży worek |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczny |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Duże przewodzące worki luzem używane w transporcie proszków chemicznych
| Nazwa produktu: | Torba przewodząca typu C |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 39*39'',41*41'' |
| Kolor: | biały |

