Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ polypropylene fibc bulk bag ] mecz 391 produkty.
Okrągła / rurowa półokrągła narożna tkana duża torba FIBC z paskiem Stevodore
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
| Pojemność: | 2200 funtów |
1000KGS Cross Corner Circular / Tube Big Bag FIBC do pakowania granulek
| obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
1000 kg PP Tkane Super Sack Bulk Bag Dostosowane logo
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| Umiejętność: | Antystatyczny |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
500KG PP Tkany przemysłowy pojemnik luzem, torba Super Sack do pakowania cementu / materiałów budowlanych
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Opcja rozmiaru: | 35*35'', 37*37'', 39*39'' |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Indywidualne mąki kukurydziane / panel ryżowy U Food Bulk Bags Super Sacks
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 750kg |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
Blue Sift - Proofing Big Bag FIBC PP Tkane okrągłe torby jumbo z kwadratowym dnem
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
500KG uziemione, wentylowane worki masowe Jumbo Open Top Anti Static
| Pojemność: | 500 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
1000 kg antystatyczne worki przemysłowe CROHMIQ niebiesko-białe do przechowywania proszku chemicznego
| Nazwa produktu: | Torba rozpraszająca typu D. |
|---|---|
| materiał: | Materiał CROHMIQ |
| Kolor: | niebiesko biały |
Worki antystatyczne CROHMIQ niebieskie
| Nazwa produktu: | Torba rozpraszająca typu D. |
|---|---|
| materiał: | Materiał CROHMIQ |
| Kolor: | niebiesko biały |
Worki wentylowane PP z przepuszczającą wodę tkaniną na opakowanie o pojemności jednej tony
| Nazwa produktu: | duża torba z tkaniny penetrującej wodę |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |

