Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ polypropylene fibc bulk bag ] mecz 391 produkty.
Worek FIBC do kontaktu z żywnością, 100% dziewiczy polipropylen, współczynnik bezpieczeństwa 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
Oddychająca torba zbiorcza z polipropylenu z podwójnym ściegiem, wentylowana 2 tony
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odporność na korozję: | UV |
| Odporność na zimno: | Dobrze. |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością 100x100x120cm 4 pętle transportowe 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Stopień żywności FIBC 1000 kg SWL z 2 pętlami podnoszącymi i UV-obróbką
| Funkcja: | Klasa spożywcza |
|---|---|
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |
| Dolna opcja: | Wylewka wylotowa, płaskie dno, stożkowe dno |
2 tony polipropylenowy, wentylowany, oddychający worek z doskonałą odpornością chemiczną i przewodzącą tkaniną
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance to Water: | Good |
Stopień żywności FIBC 100x100x120cm z pojemnością 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
UN Big Bag FIBC Big Bag z górnym lejkiem napełniającym do toreb transportowych i sportowych
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Proszki chemiczne Przewodząca torba zbiorcza FIBC typu C NEL Standard
| Nazwa produktu: | Torba przewodząca typu C |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 39*39'',41*41'' |
| Kolor: | biały |
Duże przewodzące worki luzem używane w transporcie proszków chemicznych
| Nazwa produktu: | Torba przewodząca typu C |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 39*39'',41*41'' |
| Kolor: | biały |

